UBOJNIA/ROZBIÓR

ubojnia market biela

Ubojnia

Nasza rzeźnia prowadzi ubój bydła, trzody chlewnej i baraniny/jagnięciny.
Cały proces, od początku od końca przebiega pod okiem lekarzy weterynarii. Badania i wprowadzone procedury HACCP dają gwarancję, że mięso, które sprzedajemy, jest czyste i zdrowe. Pozwala to na uzyskanie najlepszej jakości mięsa i jego elementów.
Naszymi dostawcami są głównie rolnicy indywidualni. Tradycyjny sposób hodowli daje zarówno nam jak i naszym klientom gwarancję najwyższej jakości surowca. W 2013 roku przejęto bazę skupu bydła w miejscowości Kłaczyna, którą zmodernizowano i do dnia dzisiejszego prowadzony jest skup bydła ras mięsnych z terenów województwa Dolnośląskiego i Kujawsko-Pomorskiego.

Mięso spełniające rygorystyczne standardy Unii Europejskiej

Prowadzimy rozbiór: wieprzowiny, wołowiny, drobiu, baraniny/jagnięciny
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów ubojni.

UBOJNIA-RROCES-PRODUKCJI

Proces produkcji

Cały proces, od początku od końca przebiega w higienicznych warunkach, pod okiem lekarzy weterynarii, zgodnie z normami krajowymi, jak zasadami Unii Europejskiej. W ten sposób uzyskujemy najlepszej jakości mięsa i jego elementów.

Działamy kompleksowo

Oferujemy transport naszych produktów na terenie Polski oraz poza granicami. Ponadto świadczymy usługi logistyczne i posiadamy własną stację kontroli pojazdów. Poznaj naszą siostrzaną firmę Centrum Motoryzacyjne Biela.