Market Biela

market-biela-główne-zdjęcie

Stawiamy na bogaty wybór

Naszą misją jest zapewnienie konsumentom najwyższej jakości mięs, wędlin i artykułów spożywczych.

MARKET-STAWIAMY-NA-BOGATY-WYBÓR

W naszym sklepie znajdziesz wieprzowinę, wołowinę, cielęcinę, baraninę, jagnięcinę, drób w tym, kurczaka, kaczkę, indyka, gęś, a także inne rzadko dostępne gatunki mięs, wszystko to, z dostawą prosto z ubojni. Poza świeżym mięsem oferujemy bogaty wybór wędlin i przetworów mięsnych.
Oferowane przez nas tradycyjne wędliny przygotowywane są według dawnych receptur, urzekają swym niezwykłym, swojskim smakiem znanym z dzieciństwa. Znajdą tu Państwo pyszny boczek wędzony lub pieczony, chrupiące kabanosy, wyśmienitą kiełbasę chłopską, drobiową, żywiecką i inne. Swym smakiem i aromatem z pewnością zachwyci Państwa jeden z naszych wyjątkowych schabów: pieczony, z tłuszczykiem lub z komina. Mamy także kilka odmian pysznej i soczystej szynki: szynka wędzona, szynka babuni, szynka wędzona z komina, z tłuszczykiem, a także pieczona szynka z tłuszczykiem lub wyjątkowa szynka z całą nogą – idealna na biesiadny stół lub na specjalne zamówienie pieczone prosię.
Wśród tradycyjnych smaków Podhala, znajdują się także: żeberka mostki wędzone, żeberka paski wędzone,  żeberka schabowe wędzone podgardle wędzone, pachwina wędzona, kości wędzone, kaszanka, łopatka pieczona, kurczaka nadziewanego oraz smalec. To wszystko uzupełnia oferta aromatycznych przypraw do mięs. Oferujemy także jelita na kiełbasy, sól peklującą, osłonki na salcesony, siatki do szynek.
Na półkach naszego sklepu znajdziesz także nabiał, góralskie sery, świeże owoce i warzywa, soki, napoje, alkohol a także wiele innych artykułów spożywczych, przemysłowych oraz chemię.

Jakość, świeżość i bezpieczeństwo

Mięso w naszym sklepie pochodzi z własnego rozbioru . W całym cyklu produkcyjnym zachowany jest łańcuch chłodniczy. W ten sposób zapewniamy naszym klientom zawsze świeże produkty. Współpracujemy tylko i wyłącznie z zatwierdzonymi dostawcami. Posiadamy wdrożone systemy zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności.

Profesjonalna obsługa i usługi dodatkowe

W naszym sklepie możesz liczyć na profesjonalną i miłą obsługę. Poza ofertą produktową zachęcamy do skorzystania z naszych usług dodatkowych tj. pakowanie elementów mięsnych próżniowo, oraz
zmiękczanie mięsa na kotlety i steki.

MARKET-WSPÓŁPRACA-2B2

Współpraca B2B

Od wielu lat współpracujemy z przedsiębiorstwami o podobnym profilu produkcji, zakładami gastronomi, restauracjami i hotelami.
Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:

„Market Biela”
Os. Za Torem 12b
34-471 Rogoźnik
Biuro/sklep 18 264 50 27
e-mail: market@biela-mieso.pl