Transport

transport-główna

Gwarantujemy bezpieczeństwo powierzonych nam towarów, skuteczność działania oraz terminowość dostarczenie załadunku we wskazane przez Państwa miejsce.

Transport

Specjalizujemy się w spedycji krajowej i międzynarodowej oraz transporcie drogowym na terenie Polski jak i poza jej granicami.
Nasze usługi świadczymy na terenie całej Europy.
Gwarantujemy bezpieczeństwo powierzonych nam towarów, skuteczność działania oraz terminowość dostarczenie załadunku we wskazane przez Państwa miejsce. Oferujemy przewóz różnego rodzaju towarów, a w szczególności świeżego mięsa jak również żywca w tym również owiec na terenie całego kraju i po za jego granicami.

Możesz znaleźć nas na TRANS

Najwyższy standard

Firma dysponuje nowoczesnymi samochodami typu chłodnia, które gwarantują zachowanie wymaganej temperatury w czasie transportu. Zarówno wyspecjalizowani kierowcy, jak i tabor posiadają certyfikaty i badania niezbędne do przewozu żywności. W przypadku żywności
wszystkie działania firmy, zgodne są ze standardami HACCP.

Dla potwierdzenia najwyższej jakości usługi, naszym Klientom, po zrealizowaniu usługi przedstawiane są dokumenty potwierdzające właściwą temperaturę towaru w trakcie jego załadunku, przewozu oraz rozładunku.

Zapraszamy do współpracy!

3,5

Samochody ciężarowe
o ładowności 3,5t

7,5

Samochody ciężarowe
o ładowności 7,5t

24

Samochody ciężarowe
o ładowności 24t

obs

Możliwość podwójnej
obsady kierowców

jezyk

Spedytorzy rozmawiaja w języku
polskim, angielskim

link-to-autobiela

Działamy kompleksowo

Oferujemy transport naszych produktów na terenie Polski oraz poza granicami. Ponadto świadczymy usługi logistyczne i posiadamy własną stację kontroli pojazdów. Poznaj naszą siostrzaną firmę Centrum Motoryzacyjne Biela.

TRANSPORT-DZIAŁAMY-KOMPLEKSOWO